1. Anasayfa
 2. Hakkımızda

  Biz Kimiz,

  2006 yılında  Ber-Tay Emlak Danışmanlığı İnş.Güve.Sis. Tic. Ltd. Şti. olarak kurulan şirketimiz; 2006 da toplumumuzda gayrimenkule olan düşkünlüğün yanı sıra Gayrimenkul Danışmanlarına  olan önyargıyı da görerek, kendine hedef seçtiği Alıcı, Satıcı, Müşterimiz değil Dostumuz olabilir sloganıyla yola çıkmıştır.       

  İletişimde Dürüst, Açık Sözlü, Açık Görüşlü Olmayı   prensip edinen, İlkeli hizmet anlayışı içinde hizmet vermeyi ve kurumsal bir kimlik altında emlak sektöründe emlak danışmanlığı misyonunu üstlenen Ber-Tay Emlak Danışmanlığı ve Değerleme Ltd. Şti. olarak Kurulduğundan beri gerek satın alma gerekse kiralama konusunda bilgi ve deneyimleri ile yüzlerce insanın doğru yatırımlar yapmalarını sağlamış,ve müşterilerimiz Ber-Tay Emlak Danışmanlığı ve Değerleme ismini kaliteli sunum anlayışı ve dürüstlük ilkeleri ile bağdaştırdığı için şirketimizle çalışan her memnun müşteri bizim ailemiz içine girmiş ve bizim onurlu referanslarımız olmuştur.

  Ber-Tay Emlak Danışmanlığı ve Değerleme ofisi ATO ve ATEM üyesidir Gayrimenkul Bağlı bulunduğu odaların sorumluluk ve bilincinde hizmet vermektedir ve iş ortakları müşterilerine tamamıyla Avrupa standartların’da hizmet sunmak için kendilerini sürekli yenilemektedirler, iş sorumluluğu ve müşteri memnuniyeti ilk hedefleridir.


            Hizmet talep eden müşterilerine,istemleri doğrultusunda hızlı ve sağlıklı bilgi vermenin yanı sıra, pazarlanacak Gayrimenkulleri Reklamlara, tabelalara,  duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile Ulaşmak

  Ber-Tay Emlak Danışmanlığı Ltd.Şti. Firması  gayrimenkul pazarlamasında meslek ettik ve kurallarına uyarak onurlu mesleğin, onurlu üyeleri olmak için meslekte saygın yerini korumaya devam ede

                   Ber-Tay Emlak Danışmanlığı Ltd.Şti.

   


  Misyonumuz

  Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.  
  İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.  
  Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.  
  Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.  
  Reklamlara, tabelalara,  duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.

  Murat SEYHAN  0533 565 4771

  Ber-Tay Emlak Danışmanlığı İnş. Ltd.Şti.